ÜRÜNLER
Menü
Green La Viva
Yeşil Çay
Tüm dünyada Kolesterolü düşürmede bir fenomendir Yeşil Çay. Tabii en popüler kullanımı kilo verdirmeyi hızlandırıcı yapısı içindir. Güçlü bir Antioksidan, iyi bir diş doktoru ve başarılı bir diyetisyendir.
Papatya Çayı
Sakinleştirici bir misyonu olan Papatya Çayı, sinir rahatsızlığı oluşan ve depresif davranışlar sergileyen kişilerin leblebi benzeri tükettiği ‘Prozac’ isimli ilaca en büyük alternatiftir.

Ateşi düşürür, ağrıları dindirir, spazmı çözer ve terlemeye yardımcıdır. Yatmadan 30 dk. önce içilen Green La Viva Papatya Çayı, sabaha kadar rahatlatıcı bir etki sağlayacaktır. Green La Viva Papatya çayı, gerçek Mayıs Papatyası’dır.( Matricaria Recutita)
Ada Çayı
Akdeniz’in Mucizesi, her derde deva Ada Çayı…

Green La Viva Ada Çayını ister sıcak, ister soğuk çay olarak iç, istersen kompres yap yada buharından istifade et.

Sıcak Ada Çayı kompresi mide krampları ve sindirim sistemi sorunlarına iyi gelirken, Soğuk algınlığı ve Bronşit tedavisinde sıcak olarak içilmektedir. Sinüslerin temizlenmesi için buharının solunması yeterlidir. Soğuk Adaçayı kesikler ve yaralara iyi gelirken, gargara ilede ağız yaralarını iyileştirmektedir.
Ihlamur Çayı
Solunum problemleri için en doğal ilaçtır ıhlamur. Stres ve kaygıları doğal olarak azaltır, mide ağrısı ve krampları hafifletir. Selilütleri azaltmada etkin rol oynar, safra kesesi ve karaciğer sağlığını korur. Yüksek tansiyonu dengeler ve Zengin bir Antioksidan kaynağıdır
Nane Limon Çayı
 
Zencefil Limon Çayı
Zencefil geçmişten günümüze bir çok faydası olan şifalı bir bitki olarak bilinmektedir.

Zencefilin %3’ünü uçucu yağlar oluşturmakla beraber zengin bir B3, B6 ve demir, kalsiyum, fosfor, sodyum, potasyum, magnezyum minerallerini içermektedir.

Zencefil çayı kan dolaşımını arttırır ve kötü kolesterolü düşürmeye yardımcı olmakta olup kişilerin bunu tercih etmelerindeki en büyük neden olmaktadır.
Elma Tarçın Çayı
Dünyanın en faydalı yiyecekleri arasında yer alan tarçın hücrelerin glukozu kullanma kapasitesini arttırır ve insülin reseptörlerini tetikler. Bu sayede kolesterol ve kan şekerini dengeler
Orman Meyveleri Çayı
Doğanın küçük mucizelerini bir araya getiren çok özel bir lezzet. C vitamini kaynağı kuşburnu, antioksidan yönünden zengin böğürtlen, ahududu ve çilek ile buluşuyor.
Tropikal Kış Çayı
Şifa kaynağının diğer adı olarak tanımlarsak daha uygun olur.

İçerisinde hibisküs, kurutulmuş elma, kurutulmuş portakal bulunan bu paket yediden yetmişe herkesin sevgilisi olma konumunda.

Her bir ürünün kendine özgü faydası bulunduğundan hepsi bir arada tek bir bardakta tüketildiğinde kışa bir sıfır önde başlamak kaçınılmaz oluyor.
2016 © Tüm Hakları Saklıdır
  |   Mega Tasarım 2016